Kent istişaresi!!!

Yayınlanma Zamanı : 29 Kasım 2017 Saat: 15:03

Kent istişaresi!!!

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek, kent gündemine ilişkin değerlendirmeler yaptı. Zaman zaman İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile biraraya gelerek kent istişaresinde  bulunduklarını dile getiren İGC Başkanı Veysel Cıncık, İskenderun’un daha da gelişmesi için de görüş ve önerilerini sunduklarını ifade etti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil de, şehrimizi daha ileriye taşıma noktasında basına önemli görevlerin düştüğünü belirterek, “İskenderun’un gelişmesi ve kalkınması noktasında toplumun her kesimine büyük görevler düşüyor. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar sivil toplum kuruluşlarımız ile basın mensuplarımız ile halka hizmet noktasında sürekli iletişim halinde olduk. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür. Bu vesile ile tüm basın mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"