Mürşit Arslan, yeni projelerle geliyor

Yayınlanma Zamanı : 27 Kasım 2017 Saat: 11:35

Mürşit Arslan, yeni projelerle geliyor

Son seçimde TRT Genel Müdürlüğü için aday olan İskenderunlu gazeteci-yazar Mürşit Arslan, yeni projelerle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Gazete ve televizyonlarda uzun bir süredir gazetecilik yaşamını sürdüren ve daha sonra birçok müzik programına yapımcı olarak başarıyla imza atan Arslan, tam bir İskenderun aşığı. Yazılarında ve programlarında her zaman İskenderun adını önplana çıkaran Mürşit Arslan, TRT Genel Müdürlüğü adaylık süresi boyunca ara verdiği programlar için yeni projeleriyle gündemdeki yerini alacak.

TRT Genel Müdürlüğü için adaylık süresince önemli görüşmeler yapan Arslan,tüm adayların başarılarına dikkat çekerek, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’e her konuda destek vereceklerini de ifade etti. Haber ve programlarındaki başarısı nedeniyle birçok ödüle layık görülen Mürşit Arslan, çok yakında Söz Gazetesi okurlarıyla da buluşacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"