Huzurumuz için polisimiz görevde

Yayınlanma Zamanı : 27 Kasım 2017 Saat: 11:46

Huzurumuz için polisimiz görevde

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; halkın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerin ve çocukların, kötü ve zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla yürütülen çalışmaların titizlik ve hassasiyetle yürütülmekte olduğu belirtildi.

Yapılan açıklamada, 17/11/2017 ile 23/11/2017 tarihleri arasında Narkotik Suçlar kapsamında meydana gelen 8 olaya yönelik Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince düzenlenen operasyonlar neticesinde 13 şahıs hakkında yasal işlem başlatıldığı, 3 şahısın tutuklanarak cezaevine teslim edildiği açıklandı.

İlçemizin kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri; bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ve yürütülen çalışmalar doğrultusunda aynı kararlılık ve ciddiyetle devam edeceklerini ve tüm kamu kurum ve kuruluşlarının, vatandaşların güven, huzur ve sükûn içerisinde görevlerini ifa edebileceklerini açıkladı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"