İskenderun’a modern 4 semt pazarı

Yayınlanma Zamanı : 27 Kasım 2017 Saat: 13:22

İskenderun’a modern 4 semt pazarı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Bekbele Mahallesinde yapımı devam eden çok amaçlı semt pazarındaki çalışmaları inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. İskenderun’da dört farkı noktaya yapılacak olan semt pazarının ilkinin Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde yapımına başlandığını, ikinci projenin de Sakarya Mahallesi olduğunun altını çizen Başkan Dingil, çalışmaların büyük bir titizlikle devam ettiğini ve çok kısa bir süre sonra semt pazarlarının faaliyete açılacağını ifade etti.

Bekbele’deki semt pazarının da üst kısmının tamamen kapandığını ve bu pazarın semt pazarı olmasının yanı sıra sosyal anlamda da hizmet vereceğini dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, semt pazarlarının halkı kışın yağmurdan, yazın da aşırı sıcaklardan koruyarak rahat bir ortamda alışveriş imkanı sunacağını dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"