Doğan Çifti, şehit ailesinin acısını paylaştı

Yayınlanma Zamanı : 10 Haziran 2022 Saat: 14:58

Doğan Çifti, şehit ailesinin acısını paylaştı

Hatay Valisi Rahmi Doğan, eşi Gülden Gülüzar Doğan ile birlikte Pençe-Kilit Operasyonu kapsamında hain terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma sonucunda şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Bican Kapılay’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Şehit Kapılay’ın İskenderun’daki ailesi ile bir araya gelerek acılarını paylaşan Vali Doğan, “Aziz şehidimiz Bican Kapılay ve diğer tüm şehitlerimize Allahtan rahmet ve siz değerli ailesine sabırlar diliyorum. Şehitlerimizin vatan ve bayrak uğruna yapmış oldukları fedakârlıkları anlatmaya kelimeler yetmez, onlar bu kutsal yolda yürürken ailelerini bizlere emanet bıraktılar. Bizler de devlet ve millet olarak her zaman şehit ailelerimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan, şehit Bican Kapılay ve tüm aziz şehitlerimiz için yapılan duaya eşlik etti.

Taziye ziyaretinde Vali Doğan’a, Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Dr. Polat Kara eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"