Arsuz’da iyi ki ‘Kan Dostları’ var!

Yayınlanma Zamanı : 09 Haziran 2022 Saat: 11:58

Arsuz’da iyi ki ‘Kan Dostları’ var!

Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar ve Kaymakam Adayı Ahmet Açıkgöz, Türk Kızılayı tarafından “Kan Dostum” sloganıyla düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek vererek, iyilik hareketinin bir parçası oldu.

Kan bağışı stok seviyesini artırmak amacıyla Hatay Kızılay Kan Merkezi tarafından Arsuz Kaymakamlığı bahçesinde kurulan kan toplama çadırını ziyaret eden Kaymakam Gökpınar, binlerce insana umut olacak kan bağışçıları arasındaki yerini alan Kaymakam Adayı Ahmet Açıkgöz ile birlikte herkesi kan bağında bulunmaya davet etti.

Kızılay’ın ‘Senin 15 dakikan, başkasının bir ömrü olsun” çağrısını yapan Kaymakam Gökpınar, dayanışmayı, paylaşmayı ve yardımlaşmayı sürekli büyüten Arsuz Halkı’nın, kan bağışı konusunda da hassas olduğuna vurgu yaptı.

Kızılay Kan Merkezi yetkilileri de Kaymakam Gökpınar’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"