İskenderunlular dikkat!

Yayınlanma Zamanı : 07 Haziran 2022 Saat: 11:34

İskenderunlular dikkat!

İskenderun Kaymakamlığı,  ilçe sınırları içerisindeki Erzin – Sarıseki Enerji İletim Hattı’na yüksek gerilim uygulanacağından vatandaşları uyardı. Kaymakamlık, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü Adana 18. Bölge Müdürlüğü Tesis ve Kontrol Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirme kapsamında, can ve mal kayıplarının önlenmesi adına vatandaşlardan hatlardan ve elektrik direklerinden uzak durmalarını istedi.

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü Adana 18. Bölge Müdürlüğü Tesis ve Kontrol Müdürlüğü tarafından yapılan yüksek gerilim uyarısı şöyle, “Hatay İli, İskenderun İlçesi sınırları içindeki 400 KV (Hatay – Erzin) Branşman – Sarıseki GİS TM ENERJİ İLETİM HATTI’NA bugün saat: 16.00’dan itibaren 400.000 Volt’luk gerilim uygulanacağı bildirilmiş olup, bu doğrultuda can ve mal güvenliği açısından direklere tırmanılmaması ve iletkenlere yaklaşılmaması gerekmektedir.  Kamuoyuna önemle duyurulur.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"