İskenderun’da Babacan heyecanı!

Yayınlanma Zamanı : 01 Haziran 2022 Saat: 14:09

İskenderun’da Babacan heyecanı!

Demokrasi ve Atılım(DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin 1’ci Olağan ilçe Kongresine katılmak üzere İskenderun’a geliyor. 4 Haziran Cumartesi günü Ramada Otel’de saat 13.00’te yapılacak İlçe Kongresi’nde vatandaşlara hitap edecek olan Babacan, yaklaşık 3 ay önce İskenderun İlçe Binasının açılışını gerçekleştirmek üzere ilçeye gelmiş ve büyük bir sevgi seliyle karşılanmıştı.

Deva Partisi İskenderun İlçe Başkanı Güven Gündüz, demokrasi şöleni şeklinde gerçekleşecek olan kongrenin hazırlıklarının tamamlandığını ve Genel Başkanları Ali Babacan’ı da karşılamaya hazır olduklarını söyledi.

İskenderun’un DEVA’sına kavuşacağı 4 Haziran Cumartesi günü tüm hemşerilerini Ramada Otel’deki kongreye davet eden Gündüz,  siyasi hoşgörü rüzgârlarının da eseceği kongreye İskenderun’daki siyasi parti ilçe başkanlarını da bizzat ziyaret ederek, davet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"