Gayrimenkul alışverişinizde Cosmoption’ı tercih edeceksiniz!

Yayınlanma Zamanı : 27 Mayıs 2022 Saat: 13:47

Gayrimenkul alışverişinizde Cosmoption’ı tercih edeceksiniz!

Cosmoption Gayrimenkul Emlak Ofisi, ‘Evrenin sonsuzluğunda seçeneğiniz olsun’ sloganıyla sektöre yeni bir nefes olmak hedefiyle İskenderun’da hizmet vermeye başladı. Tamer Saraçoğlu emlak danışmanlığında hizmet verecek olan  ‘Cosmoption Gayrimenkul’ Eroğlu Tatlıcılık arası Su Ticaret karşısındaki adresinde konut, arsa ve iş yeri gibi tüm taşınmazların satış ve kiralamasında işinizi kolaylaştıracak.

Ailesi, dostları ve emlak sektörüne gönül veren çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen açılışta emlak piyasasının her platformunda İskenderun halkına hizmet vereceklerini söyleyen Tamer Saraçoğlu, “Bölgemiz ve şehrimize emlak sektörüne yeni adım atan biri olarak yüksek standartlarımızla yeni bir nefes olmak için yola çıktık. ‘Cosmoption Gayrimenkul’ adı altında açmış olduğumuz yeni ofisimizde ‘konut, tarla, arsa, sera, dükkân ve alım-satım aracılık’ işlemleri için tercihiniz ‘Biz olmalıyız’ diyoruz. Kısa sürede sektörün güvenilir adreslerinden birisi olacağımıza, güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"