İskenderun, Kaymakam Yönden’i uğurlayacak

Yayınlanma Zamanı : 26 Mayıs 2022 Saat: 10:46

İskenderun, Kaymakam Yönden’i uğurlayacak

İskenderun’da 4 yıldır gönülleri fetheden ve yeni görev yeri İstanbul Gaziosmanpaşa’ya hizmet etmek için kolları sıvayan İskender Yönden, 27 Mayıs 2022 Cuma günü (Yarın) saat: 17.00’da İskenderun halkı ile vedalaşacak.

Her zaman halkla iç içe olan, çoğu yere yürüyerek gitmesi ile tanınan, zaman zaman kaymakamlığa bisikletle gelerek farkındalık yaratan, kapı kapı dolaşarak vatandaşın derdini yerinde dinleyen, iyi ve kötü gününde yanında olan, eğitim ve yatırımın yanında, özellikle tarihi yapıların ayağa kaldırılmasında önemli rol oynayan, sadece sosyal alanlarda değil, ilçedeki güvenlik, asayiş, trafik konularında da aktif olarak incelemeler yapan Kaymakam İskender Yönden, 27 Mayıs 2022 Cuma günü (Yarın) saat: 17.00’da İskenderun Kaymakamlığı’nın avlusunda düzenlenecek olan törenle, İskenderun’dan yeni görev yeri Gaziosmanpaşa’ya uğurlanacak.

İskenderun Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, Kaymakam İskender Yönden’i uğurlamaya bütün İskenderun Halkı davet edildi. İskenderun’da yaklaşık 4 yıllık görev süresinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun emirleriyle; İstanbul / Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam İskender Yönden, 20 Mayıs 2022 tarihi itibariyle ilçedeki görevinden ayrılmış, veda ziyareti gerçekleştiremeden 23 Mayıs 2022 pazartesi günü Gaziosmanpaşa Kaymakamı olarak yeni görevine başlamıştı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"