AGM çalışanları voleybolda buluştu

Yayınlanma Zamanı : 18 Mayıs 2022 Saat: 11:18

AGM çalışanları voleybolda buluştu

Asaş Filtre bünyesindeki AGM Filtre’de bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Geleneksel Voleybol Turnuvası, çalışanları ve ailelerini keyifli bir ortamda buluşturdu.

Birimler arası motivasyonu, birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla İskenderun Belediyesi Sahil Spor kompleksinde start alan turnuvaya AGM personellerinden oluşan 11 takım katıldı.

Asaş Filtre bünyesindeki tüm fabrikaların büyük bir aileyi oluşturduğunu söyleyen Asaş Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen, “Fabrikamızdaki tüm birimlerin katılımıyla düzenlediğimiz geleneksel voleybol turnuvasının dostluk ve kardeşlik ortamında gerçekleşmesini, birlik ve beraberlik ile kaynaşmanın en üst seviyeye çıktığı anlara sahne olmasını temenni ediyor, turnuvaya katılan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

AGM personelinin yanısıra ailelerinde izlediği ilk günkü karşılaşmalarında alınan sonuçlar şöyle: Üretim (2) Mekanik (0), Kalite (2) Kabin (1), Bakım (0) Planlama (2), OEM Klass (0) Plise (2).

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"