Böyle bir doğum günü partisi yok!

Yayınlanma Zamanı : 16 Mayıs 2022 Saat: 12:37

Böyle bir doğum günü partisi yok!

İskenderun Palmiye Tüp Bebek Merkezi tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘Doğum Günü Partisi’ tüp bebek yöntemiyle doğan bebekler ve aileleri bir araya getirdi.

Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz, Tüp Bebek, İnfertilite, kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut ve Palmiye Tüp Bebek Merkezi Koordinatörü Dr. Berna Altunay’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programda aileler, bebekleriyle birlikte müzik eşliğinde eğlenerek, yaş pasta kesti.

“Biz büyük bir aileyiz”

Doğum günü partisinin açılış konuşmasını gerçekleştiren Palmiye Tüp Bebek Merkezi Koordinatörü Dr. Berna Altunay, “Sevgili bebeklerimizin bir araya geldiği ve onların sevincini hep beraber paylaştığımız etkinliğimizde bulunmanızdan, İskenderun Palmiye Tüp Bebek Merkezi ailesi olarak mutluluk duyuyoruz. Bebeklerimiz iyi ki doğdu” dedi.

Doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftlerin şehir dışına gitmelerine gerek kalmadığını ifade eden Tüp Bebek, İnfertilite, kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut ise, son teknolojik donanımla ve alanında uzman ekiple birlikte İnfertilite tedavilerinin İskenderun Palmiye Hastanesi bünyesinde gerçekleştirildiğini söyledi ve bebek özlemi çeken aileleri hayallerine kavuşturdukları için çok mutlu olduğunu ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"