Türk Yıldızları İskenderun semalarında parladı!

Yayınlanma Zamanı : 14 Mayıs 2022 Saat: 21:12

Türk Yıldızları İskenderun semalarında parladı!

Ülkemizin gururu Türk Yıldızları’nın İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) 7. Teknoversite Günleri kapsamında İskenderun sahilinde gerçekleştirdiği akrobasi gösterisi ve selamlama uçuşu nefesleri kesti.

Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Hatay Valiliği, İskenderun Kaymakamlığı, İskenderun Teknik Üniversitesi ve İskenderun Belediyesi’nin iş birliği ile organize edilen Türk Yıldızları gösterisi, İskenderun, Hatay ve çevre şehirlerden gelen vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ve beğeniyle izlenen Türk Yıldızları’nın 6 uçaktan oluşan tim ekibinin dosta güven, düşmana korku veren görkemli gösterisi milli duyguları bir kez daha pekiştirdi.

İskenderun’da binlerce kişiyi buluşturan gösteriyi  Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülizar Doğan, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve eşi Ayşenur Yönden, Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve eşi Arife Tosyalı, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş de izlerken, Türk Yıldızları vatandaşlara sevgilerini gerçekleştirdikleri uçuşlarla gökyüzüne kalp çizerek gönderdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"