HADO seferleri haftada iki defa düzenlenecek

Yayınlanma Zamanı : 13 Mayıs 2022 Saat: 15:02

HADO seferleri haftada iki defa düzenlenecek

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda ilk kez mavi sulara açılacak olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) seferleri hakkında bilgilendirme yaptı. Haftada iki kez gidiş ve dönüş olarak planlanan seferler için 16 Mayıs Pazartesi gününden itibaren biletlerin www.bilet.com ve www.obilet.com adreslerinden temin edilebileceğini ifade eden Başkan Lütfü Savaş, seferlerin Salı ve Cuma günleri saat 13.00’te Hatay’dan Girne’ye; Perşembe ve Pazar günleri ise saat 14.00’te Girne’den Hatay’a gerçekleşeceğini duyurdu.

Başkan Lütfü Savaş, açıklamasında, “Akdeniz’in uluslararası sularında şanlı bayrağımızı dalgalandıracak Hatay Deniz Otobüsleri (HADO) seferlerinin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında başlayacağını sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.  Milli bir proje olarak hazırlayarak büyük emekle hayata geçirdiğimiz HADO ilk seferini KKTC’nin, aynı zamanda kardeş şehrimiz olan Girne kentine yapacak. Söz verdiğimiz ve dünya çapında önem taşıyan bir projemizi daha tamamlamış olmaktan onurluyuz. Şu anda seferler haftada iki kez gidiş ve dönüş olarak planlandık. HADO, Salı ve Cuma günleri saat 13.00’te Hatay’dan Girne’ye; Perşembe ve Pazar günleri ise saat 14.00’te Girne’den Hatay’a hareket edecek.Biletler 16 Mayıs Pazartesi gününden itibaren www.bilet.com ve www.obilet.com adreslerinden temin edilebilecek. Ülkemize, bölgemize ve Hataylı hemşehrilerime hayırlı uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"