Antakya Lezzet Festivali başlıyor

Yayınlanma Zamanı : 15 Nisan 2022 Saat: 14:28

Hatay Valiliği himayelerinde, ATSO ve Antakya Belediyesi katkılarıyla ve Hatay Turizm ve Gastronomi Derneği organizasyonunda gerçekleştirilecek olan Antakya Lezzet Festivali 20, 21 ve 22 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Antakya’da “Lezzet Rotanız Antakya Olsun” sloganıyla ilk kez yapılacak olan Antakya Lezzet Festivali başta Hatay halkı olmak üzere çevre illerden ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan vatandaşların yoğun ilgisini çekmeye hazırlanıyor.

Antakya Vali Ürgen Alanı Parkı’nda yapılacak olan festival ile ilgili bilgiler veren Hatay Turizm ve Gastronomi Derneği Başkanı Mehmet Saltan, “Yıllardır özlemi çekilen ve somut olarak hayata geçirilemeyen festivalin ilkini yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Antakya’ya yakışacak olan Antakya Lezzet Festivali’nin gerçekleşmesi için destek ve katkılarını esirgemeyen başta Hatay Valisi Rahmi Doğan olmak üzere Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin’e teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"