İlçenin koca çınarına devlet şefkati

Yayınlanma Zamanı : 11 Ocak 2022 Saat: 16:33

İlçenin koca çınarına devlet şefkati

Arsuz Kaymakamı H. Hasan Gökpınar, ilçenin koca çınarı,  Haymaseki Mahallesinde ikamet eden Kore Gazisi Dede Bulut ve ailesini evinde ziyaret etti. İlerleyen yaşına rağmen  Kore Gazisi’nden vatan ve bayrak aşkını, mücadele anılarını ve savaş yıllarını büyük bir hayranlıkla dinleyen Kaymakam Gökpınar, Bulut Dede’nin sohbetinden oldukça keyif aldı.

“Vatan toprakları için canlarını ortaya koyan aziz şehitlerimiz, gazilerimiz ve aileleri bizim kıymetlilerimizdir, baş tacımızdır” diyen Kaymakam Gökpınar, Kore Gazisi Bulut’a sağlık dilerken, “Sizlerin mutluluğu ve huzuru için devlet olarak elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Her şartta ve daima sizlerin yanındayız” dedi.

Kaymakam Gökpınar’a, Belediye Başkan Yardımcısı Sami Üstün, İlçe Jandarma Komutanı Barkın Eryılmaz, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Ayşe Sümer de eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"