Şehit Uzman Çavuş’un vatan aşkı çocukların gözlerinde

Yayınlanma Zamanı : 01 Aralık 2021 Saat: 14:04

Şehit Uzman Çavuş’un vatan aşkı çocukların gözlerinde

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Antakya’ya bağlı Bitiren mahallesinde bulunan Şehit Uzman Çavuş Harun Çınar’ın adının verildiği Bitiren Şehit Harun Çınar İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Şehit Uzm. Çvş. Harun Çınar’ın adının yaşatılması maksadıyla isminin verildiği okulda Şehidimizin ailesi ve öğrencilerle bir araya gelen Vali Doğan’a İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük ve Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen de eşlik etti.

Sınıfları gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen, sıralara oturarak derslerine eşlik eden Vali Doğan, öğretmen ve öğrencilere başarılı bir ders yılı olması temennisinde bulundu.

Vali Doğan, Şehit Uzm. Çvş. Harun Çınar’ın aile üyelerinin duygu yoğunluğuna ortak olarak, “Halkımızın huzur ve güvenliği için her türlü zorluğu göze alarak bu uğurda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizin hatıralarına sahip çıkmak ve onların isimlerini ölümsüzleştirmek devletimiz ve milletimiz adına kutsal bir görevdir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"