Disiplin Kurulu Başkanına en ‘Özel’ ziyaret!

Yayınlanma Zamanı : 01 Aralık 2021 Saat: 16:43

Disiplin Kurulu Başkanına en ‘Özel’ ziyaret!

Ak Parti Hatay Milletvekilleri, Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığına atanan mevkidaşları Abdulkadir Özel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Özgürsoy Çelik’in katıldığı ziyarette, ilimiz milletvekilleri Abdulkadir Özel’e yeni görevinde başarılar dilerken, başarılarla dolu bir görev süreci geçireceğine inandıklarını ifade etti.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hatay Milletvekili ve Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Abdulkadir Özel de,  “Sayın Cumhurbaşkanımıza tensipleri ve güvenleri için bir kez daha şükranlarımı arz ediyorum. Rabbim cümlemize üstlendiği görevlerde yüz aklığı nasip etsin, bizleri mahçup etmesin” derken, Hatay’a hizmet etmenin de gayretinde olmaya devam edeceğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"