Öğretmenler hazır!

Yayınlanma Zamanı : 26 Kasım 2021 Saat: 12:41

Öğretmenler hazır!

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce hazırlanan ve DOĞAKA tarafından finanse edilen ‘İskenderun’un Kodları; Zenginleştirilmiş Eğitim Ortamı Kodlama ve Robotik Yazılım Eğitici Eğitimi’ kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.

İskenderun Barbaros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programda; Kaymakamlık uhdesinde, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, Özel Bahar Turizm Eğitim Sağlık Gıda İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti. tarafından verilen “İskenderun’un Kodları; Zenginleştirilmiş Eğitim Ortamı Kodlama ve Robotik Yazılım Eğitici Eğitimi” konulu eğitim faaliyetine katılan 22 öğretmen sertifikalarını İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in elinden aldı.

Kaymakam Yönden, eğitime katılımlarından dolayı öğretmenleri tebrik ederek, sertifikalarını teslim etmesinin akabinde eğitim faaliyetine eğitimci olarak katılan Alanya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Raziye Demiralay’a da teşekkür ederek, İskenderun anısına hediye takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"