PTT’nin 181 yıldır izi var!

Yayınlanma Zamanı : 22 Kasım 2021 Saat: 14:57

PTT’nin 181 yıldır izi var!

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın 181. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Hatay Posta ve Telgraf Teşkilatı Başmüdürü Haluk Nazik’i makamında kabul etti.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Doğan, “1840 yılında kurulan, daha sonra da gelişimini sürdürerek yurdumuzun her köşesine hizmet götüren ülkemizin köklü kuruluşlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı, vatandaş merkezli hizmet anlayışıyla birçok başarıya imza atmıştır. Her geçen gün günümüz teknolojisine senkronize bir şekilde yeniliklerle kendini geliştiren ve vatandaşa hizmet anlayışıyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın 181. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Ziyarette, Vali Doğan’a günün anısına PTT Başmüdürü Nazik tarafından Milli Mücadele’nin 100. yılı anısına hazırlanmış olan ilk gün zarfı ve pullardan oluşan koleksiyon hediye edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"