Vefalı Kaymakam’dan Arsuz’a selam var

Yayınlanma Zamanı : 18 Kasım 2021 Saat: 17:31

Vefalı Kaymakam’dan Arsuz’a selam var

Arsuz’da iz bırakan hizmetlere imza atan şimdinin İzmir Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı, Ankara’da düzenlenen Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde ziyaret ettiği İskenderun Belediyesi Standı’nda Arsuz ve İskenderun başta olmak üzere bütün Hatay’a selam gönderdi. Arsuz’da görev yaptığı sırada ilçeye kazandırdığı hizmetler ve halkla sıcak ilişkileri ile çok sevilen Kaymakam Sarı, Başkent’te de görev yaptığı ilçeyi ve İskenderun’u unutmayarak, vefa örneği sergiledi.

İskenderun Belediyesi standında Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdür Vekili Ergün Gözüküçük tarafından karşılanan Kaymakam Musa Sarı, Arsuz Halkına seslenerek, Kemalpaşa’da da bir kapıları, bir dostları olduğunu hatırlatarak, selam ve sevgilerini gönderdi.

Müdür Gözüküçük de Kaymakam Musa Sarı’nın sürpriz ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, Arsuz’da çok başarılı çalışmalara imza atan, herkesin yakından tanıdığı Kaymakam Sarı’nın gittiği Kemalpaşa’ya da değer katacağını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"