Belen’e temiz kalmak yakışır!

Yayınlanma Zamanı : 06 Kasım 2021 Saat: 9:22

Belen’e temiz kalmak yakışır!

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun Gençlik Merkezi ve İSTE Elektrik Elektronik Fakültesi 4. sınıf öğrencilerinin hayata geçirdiği farkındalık projesi kapsamında Belen’in sık kullanılan yol güzergahında kendi elleriyle çevre temizliği yaptı.

“Cennet vatanımıza temiz olmak temiz kalmak yakışır” sloganıyla düzenlenen etkinlikte öğrencilere ve gençlere eşilk eden Başkan Gül ve İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, temiz bir dünyada yaşamak herkesin hakkı diyerek, etkinliğin önemine dikkat çekti.

Eline kürek alarak, yol kenarlarında temizlik çalışması gerçekleştiren Başkan Gül, “İSTE Elektrik Elektronik Fakültesi 4. sınıf gençlerimiz, İskenderun Gençlik Merkezi ve Belediyemiz işbirliğinde, “Cennet vatanımıza temiz olmak temiz kalmak yakışır” diyerek, birlikte bir farkındalık çalışması yapmaya karar verdik ve hayata geçirdik. Ana yol güzergahında çevre temizliği yaparak, gençlerin nasıl bir dünyada yaşamak istediğini gösterdik. Emeği geçen öğrencilerimize, İSTE Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğretim Üyesi Öğretim üyesi Dr. Volkan Akdoğan’a, İskenderun Gençlik Merkezine ve belediye personellerimize, özverili davranışlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"