‘Gül’ gibi konuk!

Yayınlanma Zamanı : 01 Kasım 2021 Saat: 18:14

‘Gül’ gibi konuk!

Belen’in çehresini değiştiren hizmetlere imza atan Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Basın Merkezi’ni ziyaret ederek, göreve yeni seçilen Başkan Diyap Atar ve yönetimini tebrik etti. MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve İskenderun Belediyesi MHP Meclis Grup Başkanvekili Emir Selim Yazar’ında eşlik ettiği ziyarette Başkan Gül ve basın mensuplarının dostane sohbeti dikkat çekti.

Başkan Gül, basın mensupları ile uyumlu çalışmalarına dikkat çekerek, “İGC’nin kurumsal kimlik kazanmasında çok önemli bir adım atacağınıza inanıyorum. Bizler de Belen Belediyesi olarak tüm mesaimizi halkın beklentilerini karşılamak üzere özverili bir şekilde yapıyoruz. Önümüzde daha çok hizmet için projeler var. Bunları zamanı geldiğinde hayata geçireceğiz. Kongre sürecini geride bırakan basın emekçileri ile uyumlu bir dönem geçireceğimizi düşünüyorum. Başkan Atar ve tüm üyeleri tebrik ediyorum” derken, Belen’de devam eden çalışmalardan bahsetti.

İGC Başkanı Diyap Atar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, konuklarına hedeflerinden bahsetti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"