Eğitim gönüllüleri İGC’de

Yayınlanma Zamanı : 01 Kasım 2021 Saat: 13:52

Eğitim gönüllüleri İGC’de

İskenderun Güney Eğitim Vakfı (İGEV) Başkanı Mithat Barutçu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC)’ni ziyaret ederek, Başkan Diyap Atar’ın şahsında yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

İGC’nin yeni Başkanı Diyap Atar’a iyi dilek ve temennilerini sunan İGEV Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Barutçu, yeni dönemde bölgenin geleceğine, sorunlarının çözümüne katkı sunan bir Gazeteciler Cemiyeti beklentisi içerisinde olduklarını belirterek, İGEV tarafından verilen eğitim ve burs çalışmaları hakkında da basın mensuplarına bilgiler verdi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İGC Yönetim Kurulu Başkanı Diyap Atar ise, İGEV ve İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC)’nin uzun yıllara dayanan işbirliğinin daha da güçlenmesi ve birçok konuda ortak projelere imza atması temennisinde bulunarak, İGEV yöneticilerini göstermiş oldukları eğitim ve burs çalışmalarındaki başarıları nedeniyle tebrik etti.

Ziyaret sonunda İGEV Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Barutçu, İGC Yönetim Kurulu Başkanı Diyap Atar’a plaket takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"