Bayraklar dalgalansın!

Yayınlanma Zamanı : 28 Ekim 2021 Saat: 10:30

Bayraklar dalgalansın!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunun tüm ilçede hissedilmesi amacıyla vatandaşlara ev ve işyerlerini bayraklarla donatılmaları için çağrı yaptı. Evlerin, işyerlerinin, apartmanların tüm cam ve balkonların, sokakların şanlı bayrağımızla donatılmasını isteyen Kaymakam Yönden, “Haydi İskenderun! Bu müstesna günün kıvanç ve coşkusunu ay-yıldızlı şanlı bayraklarımız ile pekiştirelim” dedi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ten kalan en büyük miras olan Cumhuriyetimizin 98’nci yıldönümünün hep birlikte büyük bir coşku ve gururla kutlanacağını ifade eden Kaymakam Yönden, “Tarih sahnesinde yeniden varoluşumuzun eşsiz sembolü olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümünü ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de hep birlikte büyük bir kıvanç, coşku ve heyecanla kutluyoruz. İstiklal harbimizi zafer ile taçlandıran, Cumhuriyetimize hayat veren ruh, tıpkı 98 yıl önce olduğu gibi bugün de dimdik ayaktadır. İstiklal harbimizi zafer ile taçlandıran, Cumhuriyetimize hayat veren ruh, tıpkı 98 yıl önce olduğu gibi bugün de dimdik ayaktadır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 98. Yıldönümünü idrak edeceğimiz bu müstesna günlerde; Kamu kurum/kuruluşlarımızı, özel büro ve işyerlerini bina ve apartmanlar ile cadde ve sokaklarımızı bayraklar ve flamalarla donatalım. Evlerimiz ve işyerlerimiz ile tüm cam ve balkonlarımızı şanlı bayraklarımız ile donatalım” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"