Doğada dostluk buluşması

Yayınlanma Zamanı : 25 Ekim 2021 Saat: 11:38

Doğada dostluk buluşması

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) Doğa Sporları Topluluğu tarafından organize edilen doğa yürüyüşü etkinliğine eşlik etti.

Atık Yaylası mevkiinde başlayan ve Cırtıman Mahallesi mevkiinde son bulan doğa yürüyüşünde Kaymakam Yönden, doğaseverlerle tabiat ortamında dostluk buluşmasının yanı sıra insan hayatında spor ve hareketli yaşam tarzının önemine ‘Spor; hayata tutunmanın bir dalıdır!’ diyerek dikkat çekti.

Kaymakam Yönden, daha sonra etkinliğin sonlandığı Cırtıman Mahallesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulunarak, mahalle sakinlerinin sorun ve ihtiyaçlarını dinledi, yaşlı, hasta ve kimsesiz vatandaşları da ziyaret ederek, herhangi bir istek yada ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Kaymakam Yönden’e mahalle ziyaretinde, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Yüzbaşı Yusuf Yıldırım ve Cırtıman Mahallesi Muhtarı Şevket Ergüven eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"