Ustadan ’40 Yıllık Yolculuk’ hikayesi

Yayınlanma Zamanı : 21 Ekim 2021 Saat: 14:05

Ustadan ’40 Yıllık Yolculuk’ hikayesi

“Başarı, Başarısızlık, Mutluluk; 40 Yıllık Yolculuk” adlı kitabın yazarı, Antakyalı iş insanı Beşir Kemal Ustaoğlu, Hatay Bahçeşehir Koleji’nde öğrencilerle buluştu.

Lise bölümü öğrencilerine; girişimcilik, yeni dünya düzeni, start up, profesyonel yaşam ve eğitimin yanı sıra cesaret, başarı ve başarısızlıkla ilgili deneyimlerini anlatan Ustaoğlu, hayatındaki olumlu ve olumsuz dersleri, zorlanarak çıktığı merdivenleri tüm şeffaflığıyla öğrencilerle paylaştı.

Bahçeşehir Koleji yöneticilerinden Aytaç Erdoğan tarafından plaket takdim edilen Beşir Kemal Ustaoğlu, günün anısına fotoğraf çekildiği öğrencilere istediklerini söylemekten çekinmemelerini tavsiye etti.

Yazar Ustaoğlu, daha sonra müzik salonunda Deniz Örak tarafından verilen mini resitali öğrencilerle birlikte, büyük bir heyecanla dinledi. Konser sonunda Ustaoğlu genç sanatçıya teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"