Metruk binaların yüzde 90’nda işlem tamam!

Yayınlanma Zamanı : 20 Ekim 2021 Saat: 11:34

Metruk binaların yüzde 90’nda işlem tamam!

İskenderun’da Metruk Bina ve Enkazların Tespiti, Onarımı ve Yıkım Çalışması Komisyon Toplantısı Kaymakam İskender Yönden başkanlığında gerçekleşti.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’ndaki toplantıya Kaymakam İskender Yönden’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı M. Ali Dokuzoğlu, İlçe Jandarma Komutanı J. Kıdemli Yüzbaşı Yusuf Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök ve diğer ilgili/yetkili idari ve teknik kurum amirleri katıldı.

Uyuşturucu ile mücadele başta olmak üzere kamu düzeni ve esenliğini korumak, halkımızın can/mal güvenliğini sağlamak, çevre kirliliğine yol açan ve kent estetiğine uygun olmayan kirli görüntüyü ortadan kaldırmak amacıyla metruk bina ve enkazların tespit edilmesi ve yıkılması konusunda yürütülen çalışmaların istişare edildiği toplantıda, metruk bina ve enkaz yapıların tespit edilmesi ve yıkılması yönündeki çalışmalara dair bugüne kadar gerçekleştirilen işlem oranının yüzde 90 seviyesinde olduğu, geriye kalan kısım ile ilgili resmi iş ve işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"