Kitap şöleninde son 5 gün!

Yayınlanma Zamanı : 20 Ekim 2021 Saat: 16:23

Kitap şöleninde son 5 gün!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, beraberinde Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile birlikte, Atatürk Anıt Alanı’nda kurulan ve geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen 2. Kitap Fuar Alanı’nı ziyaret etti.

50 yazar, 60 stant ve 80 yayınevinin katılımıyla 24 ekime kadar Atatürk Anıt Alanı’nda açık kalacak olan fuar alanı gezerek kitapseverlerle biraraya gelen Kaymakam Yönden, ‘Kitap; gerçek bir hazinedir’ diyerek, herkesi kitap okumaya davet etti.

Yazar – okur buluşmaları, söyleşiler, imza günleri ve çeşitli etkinliklerle devam eden fuarı vatandaşların 09.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaret edebileceğini anımsatan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, “Kitap okumak düşünce ufkunu geliştirir, kişilerin olaylara bakış açısını, onu irdeleme, analiz etme şeklini geliştirir. Kitap fuarları ise toplumun okuma alışkanlığı kazanmasında ve okuma kültürü geliştirmede çok önemli rol oynamaktadır ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"