Kaymakam Yönden’den stratejik hamle!

Yayınlanma Zamanı : 19 Ekim 2021 Saat: 15:51

Kaymakam Yönden’den stratejik hamle!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Düğünyurdu Hayriye-Ahmet Açıkgöz İlkokulu ile Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu’nda düzenlenen Tasarım ve Beceri Atölyelerinin açılışını gerçekleştirdi.

Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı(KAHEV)’nın katkılarıyla Merhum Dr. Baki Dökme anısına ilkokul öğrencilerinin kütüphane, tasarım ve beceri atölyesi olarak yararlanabileceği Tasarım ve Beceri Atölyelerinin açılış törenine Kaymakam İskender Yönden’in yanısıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, KAHEV İskenderun Şubesi üyeleri ve gönüllüleri, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Geleceğin aydınlık yüzleri ile yakından ilgilenen Kaymakam Yönden, öğrencilerle birlikte strateji oyunları oynayarak, atölyenin önemine dikkat çekti. Keyifli anların yaşandığı açılış töreninde Kaymakam Yönden, Tasarım ve Beceri Atölyesi’nin yapımındaki katkılarından dolayı KAHEV İskenderun Şubesi üyeleri ve gönüllülerine teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"