Kopan bacak ‘Uçak’ hızıyla dikildi!

Yayınlanma Zamanı : 18 Ekim 2021 Saat: 9:55

Kopan bacak ‘Uçak’ hızıyla dikildi!

Geçirdiği iş kazası sonucu diz altından bacağı kopan 23 yaşındaki Mustafa Hammadi, İskenderun Gelişim Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Murat Uçak’ın gerçekleştirdiği ameliyat sonrası eski sağlığına kavuştu. Bacağına kızgın demir düşmesinden sonra bacağındaki damarlar dağlanan Mustafa Hammadi, 3’lü kombine ameliyatın ardından desteksiz tek başına yürümeye başladı.

‘Mustafa’nın eski sağlığına kavuşmasından mutluyuz’

Hammadi’nin bacağına uyguladıkları ameliyatlar hakkında bilgi veren Op. Dr. Murat Uçak, “Bacağına kızgın demir düşen hastamıza üç defa kombine ameliyat uyguladık ve bacağını kurtardık. Ameliyatlardan yaklaşık üç ay sonra hastamızın desteksiz tek başına yürümeye başlaması, bizleri çok mutlu etti” dedi.

Eskisi gibi yürüyebiliyor

Oğlunun tekrar eski sağlığına kavuşmasından büyük mutluluk duyan Baba Mahmud Hammadi ise, “Oğlum, geçirdiği kaza sonrasında ilk ambulans ile başka bir hastaneye götürüldü. Orada bacağını tekrar yerine dikemeyeceklerini kopan yere güdük yapacaklarını söylediler. Daha sonra diğer hastanelerden de kabul edilmedik. Ardında Doktorumuz Murat Uçak’a ulaştık ve ameliyat için elinden geleni yapacağını söyleyince ona güvendik. Şu an oğlum çok sağlıklı kendi başına yürüyor. Murat Uçak ‘a ve ekibine çok teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"