Feyzioğlu, “Özetle Hatay Barosu candır”

Yayınlanma Zamanı : 17 Ekim 2021 Saat: 9:35

Feyzioğlu, “Özetle Hatay Barosu candır”

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Hatay’a gelen Türkiye Barolar Birliği(TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu,  mülkiyeti barolar birliğine ait Antakya Evi’ni lokal olarak hizmet vermesi amacıyla Hatay Barosu’na tahsis etti. Hatay Barosu Başkanı Hüseyin Cihat Açıkalın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Feyzioğlu, baro üyelerinin yakında inşaatı başlayacak olan baro merkezimiz ile ilgili toplantısına eşlik etti.

TBB Başkanı Feyzioğlu, Hatay ziyareti ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Hatay Baromuz ile eğitim planlaması yaptık. İlçelerin ihtiyaçlarını konuştuk. İdari sosyal tesis bina arsamızda keşif yaptık. Antakya evimizin açılışı için son hazırlıkları yaptık. İşletmeci ile eksiklerin üzerinden geçtik. Pek çok ilden daha büyük olan İskenderun ilçemize ayrıca neler yapacağımız ve hangi aşamada olduğumuz konusunda görüştük. Baro Başkanımız Av. Cihat Açıkalın’a, baro kurullarına ve kıymetli delegelerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Çok faydalı bir ziyaret oldu. Özetle…. Hatay Barosu candır. Meslektaşa hizmet asli görevimizdir. Ülkemiz ve mesleğimiz için durmadan, yılmadan çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"