Samandağ’a yeni sanayi sitesi müjdesi

Yayınlanma Zamanı : 14 Ekim 2021 Saat: 13:33

Samandağ’a yeni sanayi sitesi müjdesi

İlçeye yeni bir sanayi sitesi kurmak adına kolları sıvayan Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Hatay Valisi Rahmi Doğan ile birlikte projenin yapılması planlanan alanda inceleme yaptı.   Samandağ’ın yıllardır özlemini duyduğu projenin ilçeyi görüntü ve ses kirliliğinden kurtaracağını ifade eden Başkan Eryılmaz, ilçe trafiğinin de önemli ölçüde rahatlayacağını ifade etti.

Hatay Vali Yardımcısı Yusuf İzci’nin de eşlik ettiği inceleme gezinin ardından açıklama yapan Başkan Eryılmaz, “Yapacağımız projemizle ilgili Hatay Valimiz Sn. Vali Rahmi Doğan bizleri kırmayarak projenin yapılması planlanan alanını gezdi ve yakından görme fırsatı buldu. Projeye destek olacaklarını ve memnuniyetlerini ifade eden Sayın Valimize desteklerinden ötürü Samandağ halkı adına teşekkür ediyor, projemizin kısa zamanda hayata geçmesini, ilçemizde bulunan gürültü ve görüntü kirliliğinin sona ermesini ümit ediyorum. İlçe merkezi rahat bir nefes alacak, esnafımız daha rahat ve uygun koşullarda mesleğini icra etme imkanına sahip olacaktır. İlçemizin ihtiyaç duyduğu bu projeyi hayata geçirmek için elimizden gelen bütün imkânları seferber etmeye hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"