İSTE’de yeşillendirme harekatı!

Yayınlanma Zamanı : 14 Ekim 2021 Saat: 10:24

İSTE’de yeşillendirme harekatı!

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu (İMYO) Yerleşkesinde 2020 yılında yaşanan orman yangından etkilenen bölgeleri yeniden yeşillendirmek amacıyla arazi düzenleme çalışmaları devam ediyor. İskenderun Orman İşletme Müdürlüğü iş birliği ile arazide yapılan tesviye çalışmaları, Yangın sonrası yapılan ağaçlandırma çalışmalarıyla entegre biçimde sürdürülüyor.

Bölgeyi en kısa zamanda yangınlardan önceki haline dönüştüreceklerini söyleyen İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, “Bölgemizdeki elim yangının yaralarını silme çabalarımız devam ediyor. Bu kapsamda, İMYO yerleşkemizde İskenderun Orman İşletme Müdürlüğü iş birliği ile düzenleme ve fidan dikimi için çalışmaları yapıyoruz. Çalışmalarla, bölgeyi yangınlardan önceki haline en kısa zamanda kavuşturmak gayesindeyiz. Bu süreçte yanımızda olan tüm paydaşlarımıza şahsım ve İSTE Ailesi adına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"