Mahallelerin tüm sorunlarına her ‘Yönden’ çözüm!

Yayınlanma Zamanı : 13 Ekim 2021 Saat: 17:26

Mahallelerin tüm sorunlarına her ‘Yönden’ çözüm!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, mahalle muhtarlarıyla Buluşma ve Çözüm Odaklı İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi. Toplantıda, koronavirüs salgınına karşı mücadeleye ilişkin alınan tedbir ve kararların uygulanması ile aşılamaya yönelik çalışmalar başta olmak üzere, mahallelerin genel durumu, ihtiyaçları ve sorunları ele alındı ve muhtarların görüş ve önerileri dinlendi.

Kaymakam İskender Yönden başkanlığındaki toplantıya; İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Göknur Toker, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, İlçe Nüfus Müdürü Pınar Açıkgöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü F. Ali Gündel, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yılmaz Balaman, Çalışma ve İş Kurumu Şube Müdürü Mehmet Yüksel, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Yıldırım ilgili/yetkili teknik ve idari kurum/kuruluşların amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"