Kılıçdaroğlu, Medeniyetler şehri Hatay’da

Yayınlanma Zamanı : 26 Eylül 2021 Saat: 20:05

Kılıçdaroğlu, Medeniyetler şehri Hatay’da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, EXPO2021’Hatay Lansman toplantısı, bir dizi ziyaret ve buluşma için Hatay’a geldi. Hatay Büyükşehir Beleidye Başkanı Lütfü Savaş, CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, İyi Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, CHP Genel Başkan Yardımcıları ve büyükşehir belediye başkanları tarafından Hatay Havaalanı’nda karşılanan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, lansman toplantısının ardından Medeniyetler Korosu konserine katılacak.

Hatay Havaalanı’nda yoğun bir kalabalık tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu’na Hataylı gençler tarafından ‘Gençliğin umudu Kılıçdaroğlu’ sloganları atıldı.

Kılıçdaroğlu pazartesi günü saat: 10.00’da Müze Otel’de iş insanları, 11.00’de Muhtarlar, Apartman Görevlileri, 12.00’de de tarım ile faaliyet gösteren temsilciler ve kurumlarla biraraya gelecek. Kılıçdaroğlu, 15.30’da Hatay Büyükşehir Belediyesi Taş binada makam ziyareti yaptıktan sonra Hatay’dan ayrılacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"