ÖSYM Başkanı Halis Aygün İSTE’de

Yayınlanma Zamanı : 23 Eylül 2021 Saat: 19:33

ÖSYM Başkanı Halis Aygün İSTE’de

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi  (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün’ü ağırladı.

Prof. Dr. Halis Aygün’e İSTE ziyaretinde ÖSYM Başkan Yardımcıları Prof. Dr. İsmail Akyol ve Prof. Dr. Cengiz Ceylan eşlik etti.

Ziyarette, Rektör Depci tarafından ÖSYM Heyetine İSTE’de yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve projelere ilişkin bilgi verildi. Görüşmede, ÖSYM ile İSTE arasında yapılan iş birliklerinin sürdürülmesi ve mevcut iş birliklerine yenilerinin eklenmesi konuları da ele alındı.

Başkan Aygün, İSTE Rektörü Depci’nin göreve başlamasının birinci yıldönümü anısına İSTE Şeref Defteri’ni imzaladı. Rektörlük makamında gerçekleştirilen görüşmenin ardından Rektör Depci, Başkan Aygün, Başkan Yardımcıları Akyol ve Ceylan, İSTE ÖSYM Bürosunu ziyaret etti. Ziyaretin sonunda Rektör Depci ve ÖSYM Başkanı Aygün, günün anısına karşılıklı hediye takdiminde bulundu. Yapılan ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten İSTE Rektörü Depci, “Bölgenin yükselen değeri olarak İSTE, öğrencileri ve bölge halkı için çalışmaya devam ediyor. ÖSYM Başkanımıza ve Başkan Yardımcılarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"