Jehan Barbur, annesini son kez kokladı!

Yayınlanma Zamanı : 23 Eylül 2021 Saat: 15:49

Jehan Barbur, annesini son kez kokladı!

Hayranlarını muhteşem sesinin büyüsüne kaptıran İskenderunlu şarkıcı Jehan Barbur’un uzun zamandır hastalıklarla mücadele eden annesi Müryel Makzume Barbur hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran Barbur, pandemi sebebiyle kilise ayini ve cenaze törenini aile arasında gerçekleştireceklerini, taziyeleri ise 25 Eylül Cumartesi annesinin İskenderun’da işlettiği Kafe Flör’de kabul edeceklerini duyurdu.

Jehan Barbur, üzüntüsünü şu sözlerle ifade etti, “Canımın parçası annem hoşça kal… Uzun süredir verdiğimiz mücadele ruhunun bugün huzura kavuşmasıyla son buldu. Başka türlü bir uğurlama tercih ederdik. Fakat pandemi sebebiyle kilise ayini ve cenaze törenimiz sadece aile arasında olacaktır. Taziyelerinizi 25 Eylül saat 14:30-20:30 arası açık havada bir araya gelebilme imkanı sunduğundan, sevgili annemin İskenderun’daki kafesi Flör’de kabul edebileceğiz. Covid-19 sebebiyle aile evimiz taziyeye açık olamayacaktır. Son üç yıldır yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Bu acıdan uzak olmanız dileğimle.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"