En önemli değerimiz misafirperverliğimiz!

Yayınlanma Zamanı : 22 Eylül 2021 Saat: 22:55

En önemli değerimiz misafirperverliğimiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ı Hatay Havalimanında karşılayan Vali Rahmi Doğan’ın eşi Gülden Gülüzar Doğan, adeta Hatay’ın misafirperliğini yansıttı.

İskenderun’da basına kapalı olarak düzenlenen Hatay Eğitime Destek Platformu’nun Eylül ayı istişare toplantısına katılmasının yanısıra Suriye’nin İdlib bölgesinde KADEM tarafından yaptırılan okulda eğitim gören çocuklara gönderilmek üzere hazırlanan çanta ve kırtasiye malzemelerini paketleme çalışmasına katılan Sümeyye Erdoğan Bayraktar’a Hatay Valiliği Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’ni gezdiren Gülden Gülüzar Doğan, Hatay’ın ana vatana katılma kararının alındığı  tarihi binanın dünü ve bugünü hakkında bilgiler aktardı.

Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın da eşi Gülden Gülüzar Doğan ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar’a eşlik ettiği gezide, Doğan çifti Bayraktar’ı medeniyet ve hoşgörü kenti Hatay’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirirken, farklı dinlerin kardeşçe yaşadığı ilimizin tarihi, kültürel değerleri, sahip olduğu güzellikleri hakkında bilgilendirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"