Öğrenciler için en iyisini ‘İSTE’diler

Yayınlanma Zamanı : 20 Eylül 2021 Saat: 13:53

Öğrenciler için en iyisini ‘İSTE’diler

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, üniversite öğrencilerinin sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE)’nde istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Kaymakam Yönden başkanlığında İSTE Rektörlüğü’nde düzenlenen toplantıya İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Durur, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Yıldırım, Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, KYK Kız Yurdu Müdürü Fatma Birsen Bozkurt, KYK Erkek Yurdu Müdürü Mehmet Ali Yılmaz, KYK Gaziye Hatun Yurdu Müdürü Ayşegül Kanca, İskenderun Sahil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Naciye Güneş, İskenderun Barbaros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fatma Dursun katıldı.

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’nün talebi üzerine ilgili/yetkili kurum müdürlerinin katılımıyla bir araya gelen Kaymakam Yönden, ilçede yükseköğrenim gören gençlerimizin sosyal ihtiyaçlarının (çamaşır yıkama-kurutma-ütüleme ve berber-kuaför vb.) karşılanmasına yönelik istişare de bulunularak, işbirliği ve koordinasyon sağlanmasına öncülük ederken, ‘Gençlerimiz için en iyisini istiyoruz!’ dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"