Can dostlarımızın ‘Kalp Yarası’na merhem oldular

Yayınlanma Zamanı : 20 Eylül 2021 Saat: 21:20

Can dostlarımızın ‘Kalp Yarası’na merhem oldular

Hatay Valisi Rahmi Doğan, eşi Gülden Gülüzar Doğan ve Kalp Yarası dizisinde Ayşe karakterine hayat veren Yağmur Tanrısevsin ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Defne’de bulunan Hatay Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Vali Doğan, barınakta bulunan hayvanları kendi elleriyle besledi.

Vali Doğan, Dünya’yı birlikte paylaştığımız can dostlarımızın canının da bize emanet olduğunu, bizlerin her canlıyı Allah’ın yarattığı bir güzellik olarak kabul edip onun da yaşama hakkı olduğunu bilen, kabul eden bir kültür ve medeniyetin mensupları olduğumuzu dile getirdi.

Vali Doğan, eşi Gülden Gülüzar Doğan ve ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin, daha sonra merkezde bulunan hayvanların sağlık durumları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"