5 yıllık bekleyişin ardından ikiz bebek sevinci

Yayınlanma Zamanı : 17 Eylül 2021 Saat: 9:41

5 yıllık bekleyişin ardından ikiz bebek sevinci

Çocuk sahibi olmak için beş yıldan bu yana tedavi gören, fakat olumlu sonuç alamayan çift, İskenderun Palmiye Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde uygulanan tedaviyle ikiz bebek mutluluğunu yaşadı. Anne ve baba olmanın sevincini yaşayan çift, ikiz kızlarıyla birlikte Op. Dr. Ozan Turgut ve ekibine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

İnfertilite ve tüp bebek tedavisi için doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftlerin şehir dışına gitmelerine gerek kalmadığını ifade eden İskenderun Palmiye Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek, İnfertilite (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut, son teknolojik donanımla ve alanında uzman ekiple birlikte bu tedavileri İskenderun Palmiye Hastanesi bünyesinde gerçekleştirdiklerini belirtti.

Beş yıldır çocuk sahibi olamayan çift ise; Op. Dr. Ozan Turgut, Tüp Bebek Merkezi Genel Koordinatörü Dr. Berna Altunay ve Tüp Bebek Merkezi ekibinin başarılı çalışmalarıyla bebeklerini sağlıkla kucaklarına almanın sevincini yaşayarak, Palmiye Tüp Bebek Merkezi çalışanlarına ve hastane yönetimine teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"