Bisikletlerinizi hazırlayın!

Yayınlanma Zamanı : 13 Eylül 2021 Saat: 11:53

Bisikletlerinizi hazırlayın!

İskenderun Belediyesi tarafından çalışmaları yürütülen Bisiklet Yolu Projesi’nin yüklenici firmaya yer teslimi törenle gerçekleşti. İSTE içerisinde, İSTE Rektörü Prof. Dr.Tolga Depci ve yüklenici firma yetkilileri ile bir araya gelen Başkan Tosyalı, bisiklet yolu ile İskenderun’un yeni bir ulaşım ağına kavuşacağını ifade etti.

Projenin yer teslimi ile birlikte start aldığını ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Mevcut projemizin en önemli özelliği, insanlarımızın rahat dolaşabileceği, çevreci ve yenilikçi olması. Şuan ihaleyi alan firma yer teslim işlemini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Rektörümüz ve ilgili arkadaşlarımıza incelemelerde bulunduğumuz projemizin İskenderunlu hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Projemizi çok önemsiyoruz. Halkımızı bisiklet kullanımına teşvik etmek istiyoruz. Bu proje ile şehir içinde yeni bir ulaşım ağı planladık. Bisiklet yolu projesi kısa bir sürede tamamlanacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"