Okullarda koronavirüse karşı çelik kalkan!

Yayınlanma Zamanı : 08 Eylül 2021 Saat: 11:27

Okullarda koronavirüse karşı çelik kalkan!

Türkiye’nin aynı anda uzun ile yassı çelik üretebilen tek ve en büyük entegre tesisi İsdemir, yüz yüze eğitime başlanması dolayısıyla İskenderun’daki 125 okula dezenfektan desteğinde bulundu.

İsdemir Genel Müdürü Mesut Keyfli, öğrencilerin ve öğretmenlerin sağlığını korumak, eğitimin hijyenik koşullarda sürdürülmesini sağlamak amacıyla  9 bin 350 adet dezenfektanı bölge okullarına dağıtılmak üzere İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim etti.

İskenderun Demirçelik İlkokulu’nda gerçekleşen ve İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile İlçe Milli eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu’nun da katıldığı törende Genel Müdür Keyfli,  İsdemir olarak dünyayı ve ülkeyi etkisi altına alan Covid-19 salgınının ilk gününden bu yana önlemlerini en üst seviyede uygulamaya devam etiklerini ifade etti.

Dezenfektanın pandemi sürecinin en büyük ihtiyaçlarından biri olduğunu belirten Keyifli, 2021 – 20211 eğitim – öğretim yılının tüm eğitim camiasına hıyır-lı uğurlu ve başarılarla dolu geçmesini diledi.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden de, İsdemir’in eğitimle ilgili ihtiyaç duyulan her alanda desteğini esirgemediğini belirterek, sunduğu katkılar için yönetimine teşekkür etti.

İsdemir’den ‘Hatay Çocuk Trafik Eğitim Parkı Projesi’

OYAK’ın Maden Metalürji şirketlerinden İsdemir sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü ile birlikte hayata geçirdiği ‘Hatay Çocuk Trafik Eğitim Parkı Projesi’ni de desteklemeyi sürdürüyor. İsdemir’in katkılarıyla Antakya´nın Günyazı mahallesinde inşa edilen Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nın çocukların eğitimine açılması için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"