Musa Sarı’dan Arsuz’a son veda bakışı!

Yayınlanma Zamanı : 04 Eylül 2021 Saat: 10:00

Musa Sarı’dan Arsuz’a son veda bakışı!

Yeni görev yeri İzmir Kemalpaşa Kaymakamlığı’na başlamak üzere yola çıkan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, en çok ‘Sıcak memleketin sıcak insanları’ ifadesini yakıştırdığı Arsuzlular’a duygusal bir mesajla veda etti. 5 yıllık görev süresi içerisinde insan odaklı hizmet anlayışı, ekip ruhu içerisinde, ilgili kurumlarla işbirliği ve koordinasyon halindeki çalışmalarının yanısıra her zaman halka açılacak bir devlet kapısı var olduğunu hissettiren Kaymakam Sarı, Arsuz’un bir hemşerisi olarak, dolu dolu geçen 5 yıl için herkese teşekkür etti.

Arsuz’a tercihen geldiğini ve çok güzel bir 5 yıl geçirdiğini ifade eden Sarı, “En uzun süre görev yaptığım ilçe Arsuz oldu. Düzenlenen çeşitli programlarda ve aktivitelerde Arsuz ile ilgili farklı ifadeler kullandım. Örneğin; turizm şehri, tarım şehri, balıkçılık şehri, doğa ve su sporlarının şehri, festivaller şehri, medeniyetler şehri gibi.. Ama en önemlisi sıcak memleketin sıcak insanları ifadesini çok sık kullandım. Bu beş yılda Arsuz halkının bu sıcak yaklaşımını fazlasıyla hissettim, yaptığımız her çalışmada bu desteği yanımızda hissettim ve biz de samimiyetimizi ortaya koyduk. İlçe halkının samimi ve içten duygularla yaklaşımını aynı samimiyetle değerlendirerek bir çok başarılı projeyi halkımızın desteğiyle, tüm kurumların işbirliğiyle, belediyelerin ve siyasi partiler ile sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle, proje ofisiyle, daha doğrusu bir ekip ruhu ile ekip çalışması ile hayata geçirdik. Benim buradaki rolünün lokomotif görevi görmek ve kurumların önünü açmaktı. İlk günden bu yana hiçbir kurum, siyasi parti veya din, dil, ırk benzeri hiçbir ayrım gözetmeksizin Arsuz için herkesle omuz omuza çalıştık. Bizlere destek sunan herkese teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Yeni görev yerimde ve her yerde Arsuz halkına telefonum ve kapım her zaman açık. Biz de kendimizi Arsuz’un bir hemşehrisi gibi hissediyoruz. Allahaısmarladık, bu beş yıl için, bize yaşattığınız güzel beş yıl için, dolu dolu beş yıl için şahsım ve ailem adına bütün Arsuzlular’a teşekkür ediyorum,” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"