Kaymakamlık binası İskenderun’u daha da güzelleştirdi

Yayınlanma Zamanı : 02 Eylül 2021 Saat: 12:08

Kaymakamlık binası İskenderun’u daha da güzelleştirdi

İskenderun Kaymakamlığı’nın göz kamaştıran yeni hizmet binasına taşınması dolayıyla Kaymakam İskender Yönden’e hayırlı olsun ziyaretleri hız kazandı.

Yıllarca adliye binası olarak kullanılan ve restorasyon çalışmalarının ardından kaymakamlık olarak hizmete başlayan tarihi binada ilk olarak İSTE Rektörü Tolga Depçi’yi ardından da Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş ve İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı’yı ağırlayan Kaymakam Yönden, İskenderun’a en güzel hizmetleri ulaştırmaya devam edeceklerini ifade etti.

Kaymakam Yönden, kaymakamlık binasının İskenderun’a hayırlı – uğurlu olması yönünde iyi dilek ve temennilerini dile getirerek, ziyaret şeref defterini imzalayan konuklarına teşekkür ederken, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da “Belediyemiz ve Kaymakamlığımız işbirliği içerisinde değerli hemşerilerimize en iyi hizmeti verme noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"