BM Acil Yardım Koordinatörü’nden Vali Doğan’a teşekkür

Yayınlanma Zamanı : 02 Eylül 2021 Saat: 13:05

BM Acil Yardım Koordinatörü’nden Vali Doğan’a teşekkür

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İnsani İşlerden Sorumlu Birleşmiş Milletler Genel Sekreter Yardımcısı ve Acil Yardımlar Koordinatörü Martin Griffiths ile beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Valilik makamında gerçekleşen kabulde, misafirleriyle bir süre sohbet eden Vali Doğan, BM Genel Sekreter Yardımcısı ve Acil Yardımlar Koordinatörü Martin Griffiths’i kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış farklı kültürlerin barış içinde bir arada yaşadığı, kardeşlik ve hoşgörü merkezi olan Hatay’da misafir etmekten memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

BM Genel Sekreter Yardımcısı ve Acil Yardımlar Koordinatörü Martin Griffiths ise nazik kabulünden ve misafirperverliğinden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek, “Size teşekkür etmek istiyorum, sadece Hatay’ın Valisi değil, Hatay’da yaşayan Suriyeli göçmenlerin de Valisisiniz, Hatay’da ve Suriye’de yaşayan Suriyelilere yapılan insani yardım çalışmalarına olan katkılarınız ve çabalarınız için teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"