Üretimde rekor performans

Yayınlanma Zamanı : 26 Ağustos 2021 Saat: 12:03

Üretimde rekor performans

Geçtiğimiz ay sıcak çelik haddeleme tesisini yeniden devreye alarak, kendi çeliğinden, sıcak haddelenmiş yassı çelik rulo üretimine resmen başlayan MMK, üretmeye, rekorlar kırmaya ve güvenli bir gelecek için çalışmaya devam ediyor. Temmuzda Dörtyol ve Dilovası fabrikalarında rekor üretim yaparak, kalitesini Türk ve dünya pazarıyla buluşturan MMK, kendi üretim rekorunu kırdı.

MMK, Temmuz ayında Dilovası Çelik Servis Merkezi’nde 9 bin 94 ton, galvaniz hattında da 41 bin 221 ton; Dörtyol’da ise Soğuk Haddene Hattında(CRM) 73 BİN 427 ton, galvaniz hattında da ise 45 bin 217 ton üretime imza atarak Türk ekonomisinin çelik gücü olduğunu ispatladı.

Temmuz ayı rekor tablosunu paylaşan MMK, “Kendi rekorlarımızı kırmaya devam ediyoruz. Her yeni rekoru bir sonraki hedef için başlangıç noktası kabul ediyoruz ve endüstrinin lokomotifi olmak için çalışmaya devam ediyoruz” ifadeleriyle, yeni rekorlar kırmaya hazırlandıklarının mesajını verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"