Fuar Alanı satışına mahkemeden durdurma kararı

Yayınlanma Zamanı : 26 Ağustos 2021 Saat: 17:06

Fuar Alanı satışına mahkemeden durdurma kararı

İktidar ile muhalefeti karşı karşıya getiren ve tartışmaların odağında Hatay Büyükşehir Belediyesi‘nce 58,3 milyon lira bedelle satışı yapılan fuar alanı ile ilgili açılan davada İdare Mahkeme sürecin durmasına dair “Yürütmenin Durdurulması” kararı verdi.

Ak Parti Hatay Teşkilatı ve milletvekilleri ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO)’nın Fuar Alanının ve diğer parsellerin satışına yönelik satışların hukuka ve mevzuata aykırı olduğu gerekçesiyle tepkilerini mahkemeye taşınması sonucu Hatay 2. İdare Mahkemesi kararını Yürütmenin Durdurulması” olarak verdi.

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, alınan kararla ilgili yaptığı açıklamada, “Salı günü 58.3 milyon TL’ye satışı gerçekleşen Fuar Alanı’nın satışına yönelik ATSO olarak açtığımızda davada bugün sürecin durmasına dair “Yürütmenin Durdurulması” kararı çıkmıştır. Yargı süreci devam etmektedir. Kamu menfaati ile ilgili konularda girişimlerimiz devam edecektir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"