Başkan Savaş’a 7’den 77’ye sevgi seli

Yayınlanma Zamanı : 26 Ağustos 2021 Saat: 16:04

Başkan Savaş’a 7’den 77’ye sevgi seli

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Altınözü ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette Altınkaya, Atayurdu, Büyükburç, Karsu, Kazancık ve Yenişehir mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Savaş, ziyaretinde mahalle muhtarları ve Altınözülü vatandaşlara yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

HBB’nin Altınözü ve il genelinde yaptığı hizmetleri anlatan Savaş, “Göreve geldiğimizde şehrimizde çok büyük altyapı sorunu vardı. Antakya ve İskenderun’da arıtma tesisi vardı ancak Antakya’daki Antakya’ya bile yetmiyordu. Şu anda 13. arıtma tesisini yapıyoruz. Ovada 5 tane yaptık, 2 tane daha yapıyoruz” diyerek ilçelerdeki altyapı çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.

Başkan Savaş’ın 3 dönemdir belediye başkanlığı yürütmesinin başarılı çalışmalarından ileri geldiğini söyleyen mahalle sakinleri de ayrım gözetmeksizin tüm köy ve mahallelere hizmet ulaştıran Lütfü Savaş ve ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"